Vulli Set žirafa Sophie + plyšová žirafka Sophie Chérie

Vulli Set žirafa Sophie + plyšová žirafka Sophie Chérie

Krásná sada s plyšovou žirafkou Sophie Chérie a hračkou žirafa Sophie! Doporučený věk: 0 měsíců + Rozměry žirafy Sophie: 180 x 90 x 50 mmRozměry plyšové žirafy Sophie Chérie: 250 x 160 x 80 mmRozměry balení: 270 x 215 x 80 mm

Zařazení: Dárkové sety
Výrobce: Vulli
Kód: 516352
EAN: 3056565163527
Záruka: 2 roky

Expedice: 2-3 pracovní dny

1 199,- Kč včetně DPH

Balení zahrnuje:

 • Žirafa Sophie z 100% přírodního kaučuku

  První hračka, která stimuluje všechny dětské smysly:

  Zrak: Tmavé kontrastní skvrny po celém těle hračky přitahují zrak dítěte. Hračka se tak pro dítě stane důvěrně známým předmětem, který snadno pozná a identifikuje.

  Sluch: Hračka obsahuje pískátko, které je nejenom zdrojem zábavy, ale současně stimulujte sluch dítěte a napomáhá mu v pochopení vztahu mezi příčinou a důsledkem.

  Chuť: Hračka je vyrobená z pružného materiálu, má řadu kousacích partií (antény, rohy, nožičky), a proto je ideálním pomocníkem pro zklidnění podrážděných dásní při prořezávání zoubků. Hračka je vyrobená z 100% přírodní gumy a potravinářské barvy, a proto je pro dítě naprosto bezpečná.

  Hmat: Hračka je lehká a dokonale uzpůsobená pro drobné ručičky dítěte, které ji může snadno uchopit za dlouhé nožky nebo krk. Hebkostí provedení připomíná jemnou pokožku maminky, a proto v dítěti vzbuzuje pocit bezpečí a je pro něj zdrojem fyziologických a emotivních uklidňujících reakcí.

  Čich: Specifická vůně přírodního kaučukovníku umožňuje, aby dítě hračku snadno identifikovalo a odlišilo od ostatních hraček.

 • Plyšová žirafka Sophie Chérie

  Jemná plyšová žirafka Sophie Chérie s měkkým kožíškem je ideálním pomocníkem při uspávání miminek. Zaoblené tvary a roztomilý obličej žirafky z ní dělají perfektního společníka i kdykoliv během dne.

Dotaz k produktu Vulli Set žirafa Sophie + plyšová žirafka Sophie Chérie