Vulli Koupelová taška žirafa Sophie

Vulli Koupelová taška žirafa Sophie

Koupelová taška žirafa Sophie obsahuje vše, co budete potřebovat ke koupeli svého děťátka. Doporučený věk: 0 měsíců +Tato toaletní taška na zip je ideálním doplňkem pro přenášení všech věcí nezbytných ke koupání dítěte. Díky praktickému kroužku ji můžete dle potřeby pověsit a veškeré koupelové příslušenství budete mít na dosah a udržíte v čistotě.

Zařazení: Hřebínky, kartáče, hygienické sady
Výrobce: Vulli
Kód: 523518
EAN: 3056565235187
Záruka: 2 roky

Expedice: 2-3 pracovní dny

959,- Kč včetně DPH

Balení zahrnuje:

Kartáč a hřeben s motivem žirafy Sophie: Kartáč má ergonomickou rukojeť pro snadné použití, která dítěti usnadňuje učení česání vlásků. Pro vyšší bezpečnost jsou vlákna kartáče ultra měkké a jsou vyrobeny z nylonu, aby nedošlo k podráždění pokožky dětské hlavičky, a hřeben má zaoblené konce zubů,

Knížka do vany žirafa Sophie: Slouží k zabavení dítěte během koupání. Chytrá knížka, která je tak akorát veliká, aby ji jednoduše uchopily i malé dětské ruce. Je zábavná a zahrnuje rolničku ke stimulaci sluchu dítěte.

Teploměr do vany žirafa Sophie: Teploměr zajišťuje stálou kontrolu teploty vody během koupání. Díky piktogramům a přesné stupnici snadno poznáte správnou teplotu vody. Po koupeli stačí teploměr jen osušit a můžete měřit pokojovou teplotu. Teploměr ke svému fungování nepotřebuje baterie.

Hračka do vody žirafa Sophie: Tato hračka pluje po vodě a stříká vodu.

Rozměry výrobku: 240×230×100 mm
Rozměry balení: 240×230×100 mm

Dotaz k produktu Vulli Koupelová taška žirafa Sophie

*}