Vulli Dárkový set žirafa Sophie pro novorozence

Vulli Dárkový set žirafa Sophie pro novorozence skladem

Dárkový set (žirafa Sophie + klíčenka + chrastítko s 2 kuličkami) Kompletní řada výrobků s žirafou Sophií pro uspokojení veškerých potřeb vašeho děťátka!  Věk: 0 měsíců+ Zahrnuje: žirafu Sophii, chrastítko a klíčenku 

Zařazení: Dárkové sety
Výrobce: Vulli
Kód: 010324
EAN: 3056560103245
Záruka: 2 roky

Expedice: ihned k odběru

839,- Kč včetně DPH

Tento dárkový set obsahuje:
****

1. žirafu Sophii: první hračku děťátka, která stimuluje všechny jeho smysly:
 ******

Zrak: Tmavé a kontrastní skvrny po celém těle přitahují pohled dítěte, čímž se hračka stane známým a uklidňujícím předmětem pro dítě, které ho snadno rozpoznává.
Sluch: Pískátko baví a stimuluje sluch dítěte a napomáhá pochopit vztah příčiny a následku.
Chuť: Je pružná a má mnoho částí ke žvýkání (uši, rohy, končetiny…), je ideální pro zklidnění dásní dítěte při prořezávání zubů. Je vyrobená z 100% přírodního kaučuku a potravinářské barvy, které jsou bezpečné pro dítě.
Hmat: Lehká, ideálně přizpůsobená pro malé ruky dítěte a její dlouhé nohy a krk umožňují její snadné uchopení. Její měkkost jako pokožka maminky uklidňuje a přináší dítěti fyziologické a emocionální reakce, které uklidňují.
Čich:Charakte­ristická vůně přírodního kaučuku vytaženého z mízy Hevea poskytuje skutečnou odlišnost, která usnadňuje dítěti identifikovat hračku mezi všemi ostatními hračkami.
 ****

2. přívěšek žirafa Sophie na klíče z 100% přírodního kaučuku: maminka bude mít zmenšenou kopii žirafy Sophie stále u sebe.
 ****

3. chrastítko se 2 chrastícími kuličkami: které dítě může otáčet a pozorovat tak měnící se barvy a točící se hlavu žirafy Sophie neustále dokola. Lehká a snadno uchopitelná rukojeť ideální pro malé ručičky vašeho děťátka. Vaše děťátko se s tímto klasickým chrastítkem rádo zabaví. Chrastítko vydává jemné zvuky, má oblé tvary a příjemné barvy.

Rozměry balení: 250×60×285 mm

Dotaz k produktu Vulli Dárkový set žirafa Sophie pro novorozence