Vulli Dárkový set - žirafa Sophie + kousátko

Vulli Dárkový set - žirafa Sophie + kousátko skladem

Zařazení: Dárkové sady
Výrobce: Vulli
Kód: 000001
EAN: 3056560000018
Záruka: 2 roky

Expedice: ihned k odběru

870,- Kč včetně DPH

Můj první dárkový set – žirafa Sophie & kousací kroužek z 100% přírodního kaučuku
Nová kolekce „Sophiesticated“
Doporučený věk: 0 měsíců+
Krásné dárkové balení obsahuje hračku žirafa Sophie a kousátko z 100% přírodního kaučuku. K setu je zahrnuta dárková taška a kartička určená pro vepsání přání.
Rozměry: 215×65×2­25 mm

Žirafa Sophie (0 měsíců +) - *první dětská hračka, která stimuluje všechny smysly dítěte!*

Zrak: Tmavé kontrastní skvrny po celém těle hračky přitahují zrak dítěte. Hračka se tak pro dítě stane důvěrně známým předmětem, který snadno pozná a identifikuje.

Sluch: Hračka obsahuje pískátko, které je nejenom zdrojem zábavy, ale současně stimulujte sluch dítěte a napomáhá mu v pochopení vztahu mezi příčinou a důsledkem.

Chuť: Hračka je vyrobená z pružného materiálu, má řadu kousacích partií (uši, rohy, nožičky), a proto je ideálním pomocníkem pro zklidnění bolavých dásní dítěte při prořezávání zoubků. Hračka je vyrobená ze 100% přírodního kaučuku a potravinářské barvy a je pro dítě naprosto bezpečná.

Hmat: Hračka je lehká a dokonale uzpůsobená pro drobné ručičky dítěte, které ji může snadno uchopit za dlouhé nožky nebo krk. Hebkostí provedení připomíná jemnou pokožku maminky, a proto v dítěti vzbuzuje pocit bezpečí a je pro něj zdrojem fyziologických a emotivních uklidňujících reakcí.

Čich: Specifická vůně přírodního kaučuku (ze stromu Hevea) umožňuje, aby dítě hračku snadno identifikovalo a odlišilo od ostatních hraček.

Stejně jako u všech artiklů z kolekce Sophiesticated, i tento nový set obsahuje dárkovou tašku a kartičku určenou pro vepsání přání 

Doporučený věk: 0 měsíců +

Dotaz k produktu Vulli Dárkový set - žirafa Sophie + kousátko