Reer Sterilizátor VapoMat S

Zařazení: Ohřívače lahví a sterilizátory
Výrobce: Reer
Kód: 36021
EAN: 4013283360217
Záruka: 2 roky

Expedice: 2-3 pracovní dny

1 190,- Kč včetně DPH

Sterilizátor VapoMat S
Čistěte dětské doplňky nekomplikovaným, ale vysoce účinným způsobem

– Rychlá a energeticky úsporná dezinfekce za pouhých 10 minut
 – Funkce automatického vypnutí
 – Pro všechny běžné kojenecké láhve (také s držáky a širokohrdlé)
 – Prostor až pro 6 láhví

Dobrá hygiena je zvláště důležitá pro novorozence. Nedostatek protilátek znamená, že se u dětí snáze rozvinou infekce nebo se mohou objevit bolestivé koliky a žaludeční či střevní potíže. Dostatečný důvod věnovat zvláštní pozornost čistotě kojeneckého příslušenství, zejména láhví, dudlíků apod. Vapomat S spolehlivě a rychle dezinfikuje kojenecké láhve účinnou technologií horké páry a chrání tak vaše miminko před škodlivými bakteriemi a choroboplodnými zárodky.

Jemný a rychlý
díky technologii vodní páry

Vapomat S zlikviduje 99,9 % všech choroboplodných zárodků a bakterií během 10 minut. To znamená, že veškeré hygienické potřeby, které potřebujete ke krmení svého dítěte, jsou rychle připraveny k dalšímu použití. Šetrná dezinfekce na vodní bázi – bez přídavku chemických látek – je nejen šetrná k životnímu prostředí a šetrná k materiálům, ale také absolutně nezávadná pro vašeho malého miláčka.

Účinná dezinfekce
díky hygienickému parnímu systému

Odkapávací miska je vybavena držáky na láhve, které zajišťují bezpečné postavení lahví. Integrované přívody vzduchu zároveň zajišťují cílené nasávání páry a optimální cirkulaci vzduchu – pro vysoce účinnou dezinfekci vnitřku láhve.

Dostatek prostoru pro veškeré náčiní
díky chytrému členění interiéru

VapoMax S má košík na láhve s odnímatelnou přihrádkou na příslušenství. Tímto způsobem lze současně dezinfikovat veškeré potřebné nádobí. Zásobník příslušenství má dostatek místa pro dudlíky, savičky, kousací kroužky a mnoho dalšího. Pokud není zásobník na příslušenství právě potřeba, prostorný koš na láhve nabízí místo až pro 6 velkých lahví.

Bezpečné použití
díky automatickému vypínání

Kromě efektu úspory energie zajišťuje funkce automatického vypnutí větší bezpečnost ve stresujícím každodenním životě miminek. Protože po kompletní dezinfekci se přístroj jednoduše opět sám vypne bez dalšího zásahu. Oranžové světlo vždy ukazuje, zda sterilizátor stále dezinfikuje nebo je již hotový.

Snadné vyjmutí
díky praktickým kleštím na láhve

Pokud jsou láhve znovu potřeba ihned po procesu dezinfekce, jsou láhve stále velmi horké. Přiložené kleště umožňují snadné vyjmutí jednotlivých dílů.

Vlastnosti:
 – rychlá a energeticky úsporná dezinfekce za pouhých 10 minut.
 – funkce automatického vypnutí
 – pro všechny běžné kojenecké láhve (také rukojeťové a širokohrdlé)
 – prostor až pro 6 láhví

Materiál: parní nádrž a víko z PP
Barva: antracit / šedá
Obsah: 1× sterilizátor s vyjímatelnou vložkou koše, 1× kleště, 1× návod k použití

Dotaz k produktu Reer Sterilizátor VapoMat S