Reer Přebalovací podložka s organizérem Growing

Reer Přebalovací podložka s organizérem Growing

Zařazení: Přebalovací podložky cestovní
Výrobce: Reer
Kód: 84091
EAN: 4013283840917
Záruka: 2 roky

Expedice: 2-3 pracovní dny

599,- Kč včetně DPH

Přebalovací podložka s organizérem Growing

– rPET: Vyrobeno ze 7 recyklovaných PET lahví (0,5 l)
 – malá, praktická taška na pleny s velkou vnitřní kapsou, zipem, síťovanými kapsami a odnímatelnou přebalovací podložkou
 – snadno se čistí díky materiálu odpuzujícímu vodu a nečistoty
 – Clip&Go: Karabinové háčky umožňují snadné připevnění a flexibilní demontáž

Dobře vybavené pro výlety
I když jste venku, potřebujete nějaké důležité potřeby pro pohodu vašeho malého miláčka. Pleny, vlhčené ubrousky, lahvičky jsou jen některé z nich. Skvěle zabalená taška na plenky je tím vším, abyste měli opravdu vše po ruce, když jste venku.
S organizérem na plenky Growing máte nejen organizační pořadač, který dobře ukládá nejdůležitější plenkové produkty, ale také udržitelného společníka – protože byl vyroben ze 100% recyklovaných PET lahví.

Ekologicky šetrné a udržitelné
Vyrobeno ze 7 PET lahví

Díky výrobě, která šetří zdroje, je organizér Growing obzvlášť udržitelný – protože i REER chce přispět k ochraně naší země – a tím i budoucnosti našich dětí. Proto jsou všechny produkty z řady Growing vyrobeny z obnovitelných nebo recyklovaných surovin.
Pro organizér byl zpracován polyester, který není vyroben z ropy, jako je tomu u konvenčních výrobních postupů, ale z recyklovaných PET lahví. Recyklace starých plastových lahví nejen snižuje množství odpadu, ale také šetří fosilní zdroje.

Vše po ruce
díky chytrému rozdělení
Prostorově úsporná taška na plenky nabízí díky svému chytrému vnitřnímu uspořádání dostatek místa pro doplňky: své místo mají krémy, vlhčené ubrousky, plenky a mnoho dalšího. Taška se skládá z velké vnitřní kapsy na zip a několika malých praktických síťovaných kapes.
Plenky a jiné potřeby mají tedy své místo a požadovanou věc máte vždy po ruce.

Hygienické přebalení
díky praktické přebalovací podložce

Pokud cestujete na delší dobu, budete nakonec muset miminko přebalovat. Přestože existují veřejné přebalovací stanice, nechcete své miminko jen tak položit na cizí přebalovací podložku. Abyste mohli miminko hygienicky přebalovat, když jste venku, součástí přebalovací tašky je
přídavná přebalovací podložka. Tu lze pro pohodlné použití vyjmout z tašky a použít samostatně.
Díky nečistotám a voděodpudivému materiálu ji lze po každém použití rychle a snadno vyčistit – pro dlouhodobé hygienické použití. Lehce polstrované hlavové část zaručuje dodatečné pohodlí při ležení pro vaše dítě.

Jednoduché a flexibilní uchycení
díky karabině Clip&G
o
Taška na pleny je dodávána s karabinou Clip&Go. Připevňuje se k rukojeti kočárku pomocí suchého zipu a umožňuje snadné připevnění tašky ke kočárku: tašku stačí zavěsit na karabinu a můžete vyrazit. Po sejmutí klipu může zůstat na kočárku a je vždy připraven k dalšímu použití.
**
Detaily produktu:**
 – malá praktická taška na pleny s dostatkem prostoru pro uložení věcí na přebalování, jako jsou krémy, vlhčené ubrousky a plenky
 – velká vnitřní kapsa na zip
 – polstrovaná přebalovací podložka, snadno odnímatelná a použitelná samostatně
 – snadno se čistí díky vodě a nečistotám odpuzujícímu materiálu
 – Clip&Go: karabinky umožňují snadné připevnění a flexibilní vyjmutí
**
Rozměry:** zavřené 30×21 cm; otevřené cca 30×104 cm

Dotaz k produktu Reer Přebalovací podložka s organizérem Growing