My Baby Mattress Dětská matrace ANDY 140x70x14 cm

My Baby Mattress Dětská matrace ANDY 140x70x14 cm

Zařazení: Matrace do postýlek 140x70cm
Výrobce: My Baby Mattress
EAN: 8436536568714
Záruka: 2 roky

Expedice: 2-3 pracovní dny

4 890,- Kč včetně DPH

Nákupem s registrací nakoupíte za 4 401,- Kč!

Unikátní matrace pro postýlky 140×70 cm vybavená systémem Nucol^^®^^ a paměťovou pěnou, vysoká 14 cm, se zvýšenou bezpečností zajištěnou vnitřním rámem,.od největšího výrobce matrací ve Španělsku. I potah se liší podle strany, kterou je matrace otočená. Materiál potahu je z Tencelu, extra měkké tkaniny, ideální pro jemnou dětskou pokožku. Schne rychleji než jiné textilie. Z druhé strany je tvořen 3D sítí. Tloušťka 14 cm. Dvě období použití. První 0–8 kg: měkká strana. Snižuje riziko plagiocefalie. Druhá + 8 kg: tvrdá strana. Podporuje správnou tvorbu kostí. Povlak má úpravu proti roztočům.

Dr. Eduard Estivill je považován za jednoho z nejznámějších expertů na dětský spánek v Španělsku. Je autorem více než 200 článků o poruchách spánku v národních i mezinárodních vědeckých publikacích. Kromě toho napsal více než tucet knih o spánku a zdravém životním stylu, včetně bestselleru Duérmete niño (Dětská nespavost). Jeho prestižní klinika Clínica del Sueño certifikovala Sys­tém Nucol^^®^^ prostřednictvím studie, která dokazuje, že tento systém pomáhá dětem lépe spát.

 

   Paměťová pěna Innogel^^®^^:chl­adnější než běžná paměťová pěna. Gelové částice zpožďují absorpci tepla, zklidňují dítě a zabezpečují nepřetržitý spánek.

   ****Systém Nucol^^®^^:Vysoká úroveň prodyšnosti a přizpůsobivosti. Váha dítěte je rozložena rovnoměrně

 VNITŘNÍ BEZPEČNOSTNÍ RÁMUdržuje dítě ve středu matrace a zabraňuje tomu, aby se zachytilo mezi boky postýlky a matrací.

   HR Aquapur^^®^^: studená pěna, měkká a pohodlná na dotek. Struktura s otevřenými buňkami zajišťuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace.

   SNÍMATELNÝ POTAHZip plní normu UNE EN 71.3:96 (evropská norma): jezdec zipu zůstává v kapse, která brání tomu, aby se dítě zranilo.

   Potah lze prát v souladu s pokyny na štítku.

   VNITŘNÍ POTAH Prodyšný, elastický a bezpečný vnitřní potah, který zabraňuje kontaktu dítěte s jádrem matrace.

Údržba: matraci větrejte, pro odstranění prachu vysávejte, snímatelný potah může být prán v pračce na 40°C.

Dotaz k produktu My Baby Mattress Dětská matrace ANDY 140x70x14 cm