Medela Těhotenský břišní pás Černý M

Medela Těhotenský břišní pás Černý M

Medela Těhotenský břišní pás Černý M.

Zařazení: Těhotenské pásy
Výrobce: Medela
Záruka: 2 roky

Expedice: momentálně vyprodáno

495,- Kč včetně DPH

Medela Těhotenský břišní pás Černý M.

Bezešvý a podpůrný břišní pás, který poskytuje pohodlí a úlevu v citlivých oblastech, jako je spodní břicho a spodní část zad. Díky prošívané technologii a prodyšnému materiálu se extra-elastický materiál okolo bříška snadno přizpůsobuje měnícím se tvarům během těhotenství a poskytuje potřebnou podporu před a po porodu.

Podpůrný břišní pás před a po porodu – odlehčení a úleva
Vaše tělo prochází během těhotenství a po porodu mnoha změnami. To je důvod, proč Medela navrhla bezešvý těhotenský břišní pás, který poskytuje příjemnou podporu a pohodlí. Vzhledem k praktické délce je mateřský břišní pás ideální pro překrytí a prodloužení oblečení, které je již těsné nebo krátké.

Výhody podpůrného břišního pásu
Bezešvý a prodyšný břišní pás má zesílené části ve spodních zádech a pod břichem. Díky extra-pružnému a měkkému materiálu tento těhotenský pás roste s Vámi.

Zesílené části pro podporu a úlevu: Posílené části okolo zad a pod břichem poskytují lehkou oporu a úlevu v těchto oblastech.
Bezešvý a prodyšný materiál pro vysoké pohodlí: Bezešvý a prodyšný mateřský břišní pás se pohodlně nosí a příjemně sedí okolo břicha
Extra-elastická oblast břicha roste s Vámi: Díky extra-pružnému materiálu v oblasti břicha, může pás růst s Vaším bříškem a poskytuje podporu před a po porodu.
Praktická délka pro překrytí a prodloužení oblečení: Během těhotenství břišní pás překrývá a prodlužuje oblečení, které je již těsné nebo krátké.

Dotaz k produktu Medela Těhotenský břišní pás Černý M

*}