Little Angel deka dvojitá do kočárku Ťapka Outlast 2019 limetková/šedá

Little Angel deka dvojitá do kočárku Ťapka Outlast 2019 limetková/šedá skladem

Little Angel deka dvojitá do kočárku Ptáček Outlast

Zařazení: Deky
Výrobce: Little Angel
Záruka: 2 roky

Expedice: ihned k odběru

699,- Kč včetně DPH

Pro kvalitní a zdravý spánek je tu dvojitá deka Angel Outlast®. Universální oboustranná deka disponuje termo izolačními vlastnostmi díky speciální vrstvě Outlast®. Tato deka dokáže vaše miminko zahřát, ale nehřeje. Lze ji použít do kočárků i korbiček. Je vyrobena z flísového materiálu s vrstvou Outlast®.

  • universální deka
  • vyrobena z flísového materiálu
  • speciální vrstva Outlast®
  • pratelná, prosím dodržujte instrukce v manuálu
  • oboustranná

Materiál Outlast®
Outlast ® je speciální textilní funkční materiál vázaný na bavlnu. Byl vyvinutý v NASA a původně se přidával do rukavic a obleků kosmonautů. Nyní se využívá převážně v oděvním průmyslu, ale můžete se s ním setkat také ve zdravotnictví nebo armádě. Vyniká především výbornými termoregulačními vlastnostmi. Umí regulovat a vyrovnávat teplotu těla. Jakmile materiál pozná zvyšující se teplotu pokožky, začne okamžitě teplo pohlcovat a teplotu mezi pokožkou a materiálem snižovat. Pochopitelně v případě chladu se zachová přesně naopak, opět pro udržení tepelné pohody. Outlast® také redukuje vznik potu a omezuje tak pocení až o 40%.

Po testech ve vesmíru Outlast® konečně na Zemi
Technologie Outlast® je jediným materiálem typu Phase Change, který získal pečeť Certified Space Technology ™. Tato technologie byla původně vyvinuta pro organizaci NASA a je průběžně ověřována ohledně efektivity a bezpečnosti, a to v nejrůznějších aplikacích, které na trh dodávají renomované značky. V současnosti vlastní Outlast přes 26 patentů v segmentu materiálů regulujících teplotu.

Dotaz k produktu Little Angel deka dvojitá do kočárku Ťapka Outlast 2019 limetková/šedá