Kendamil Jemná dětská banánová kaše (125g)

Kendamil Jemná dětská banánová kaše (125g) skladem

Kendamil Jemná dětská banánová kaše (125g)

Zařazení: Dětská výživa / kojenecká mléka
Výrobce: Kendamil
Záruka: 2 roky

Expedice: ihned k odběru

79,- Kč včetně DPH

KENDAMIL JEMNÁ BANÁNOVÁ KAŠE VHODNÁ PRO DĚTI OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU DÍTĚTE, 125g instantní kaše v prášku
Jemně ochucená banánová kaše s příjemnou texturou je dokonale vyváženou stravou výborné chuti s mlékem, bez umělých přísad a bez přidaného cukru (obsahuje jen přirozeně se vyskytující cukry v mléce, cereáliích a ovoci).

Proč si vybrat Kendamil jemnou banánovou kaši?

Velmi jemná textura
Bez lepku
Bez palmového oleje
Vhodná pro vegetariány
Neobsahuje vejce
Ideální při ukončeném kojení
Co Kendamil jemná banánová ovesná kaše obsahuje?
rýžovou, kukuřičnou a jáhlovou mouku
důležité vitamíny a minerály (vitamíny A,D,B1 a vápník stanoven zákonem)
výběrové ovoce pro děti vysoké kvality
Obsahuje jen přirozeně se vyskytující cukry z ovoce, mléka a cereálií
Složení: mouka (37%, rýžová, kukuřičná, jáhlová), demineralizovaná bílkovina mléčné syrovátky v prášku (20%, z mléka), sušené plnotučné mléko (16%), odstředěné sušené mléko (9%), maltodextrin, sušený banán připravený z 42g banánu, mléčná bílkovina, přírodní dochucovadla, uhličitan vápenatý, vitamín C, síran zinečnatý, niacin (B3), vitamín E, železo,vitamín B6, thiamin (B1), vitamín A,riboflavin (B2), kyselina listová,vitamín D3, vitamín B12 Alergeny: vyznačeny ve složení tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Vhodné pro: vegetariány, bez lepku, bez geneticky modifikovaných potravin.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě bez zápachů. Baleno v ochranné atmosféře. Spotřebujte do 6 týdnů po otevření. Minimální trvanlivost viz. dno obalu.

Jak správně připravit banánovou kašičku Kendamil:

Poměr: Přidejte 3 lžíce teplé vody na 1 lžíci sypké kaše a dobře promíchejte
Nechte odstát 2 minuty
Před podáváním zkontrolujte teplotu kaše.

Není nic hezčího něž pozorovat vaše děťátko, jaké dělá pokroky od kojení až po pevnější stravu. Je to velmi vzrušující cesta, na která vašemu dítěti umožníte poznávat nové chutě.

Kendamil příkrmy jsou nejlepší způsob, jak poskytnout vašemu dítě vyváženou stravu, tak aby co nejlépe prospívalo. Kendamil kaše jsou vyrobeny z těch nejlepších ingrediencí obohaceny o nezbytné vitamíny a minerální látky pro vývoj a přirozený růst vašeho děťátka.

Sortiment dětských rýžových a cereálních kaší, je vyroben z plnotučného mléka, obohacen o ovoce (s výjimkou jemné dětské rýžové kaše). Vaše dítě si je oblíbí díky skvělé chuti, jemné textuře a zároveň mu poskytuje dokonalou výživu.

Většina kaší je vhodná již od 4 měsíců dítěte jako součást pestré stravy nebo jako doplněk ke kojení. Jsou vyrobeny pouze z těch nejlepších ingrediencí a neobsahují žádné přidané soli, a bez přidaného cukru.

O výrobci:

Společnost Kendal Nutricare, která produkuje mléko a kaše Kendamil, je rodinou společností zaměstnávající nejlepší odborníky v oblasti kojenecké výživy, kteří mají zkušenosti s výrobou kojenecké výživý více než 50 let. Výroba mlék společností Kendal započala již v roce 1962 a od té doby se těší velké obliby. Při vývoji těchto kaší tak mohli spoléhat na léty vyzkoušené postupy obohacené o nové metody, které činí kaše Kendamil tak výjímečnými.

Všechna mléka a kaše Kendamil nosí označeni RED TRACTOR. Toto označení je certifikátem, který se uděluje pouze farmářům a výrobcům, kteří dodržují nejpřísnější standardy požadované na kvalitu potravin. Tento certifikát zároveň dokazuje, že všechny složky obsažené ve výrobku byly vyprodukovány a vypěstovány ve Velké Británii což umožňuje přísnou kontrolu všech postupů při výrobě.

Upozornění: Potravina pro zvláštní výživu – cereální příkrm pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. Pro zdraví dítěte je důležité vždy dodržovat správné dávkování, postup přípravy a skladování dle pokynů výrobce. Již od prvních zoubků věnujte pozornost pravidelné péči o zubní hygienu Vašeho děťátka.

Vyrobeno ve Velké Británii, KENDAL NUTRICARE Ltd., Mint Bridge Rd, Kendal LA9 6NL, Velká Británie Distributor: Health Academy s.r.o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká Republika, info@healthfactory.cz Datum expirace viz. dno obalu – rok/měsíc/den

Dotaz k produktu Kendamil Jemná dětská banánová kaše (125g)