Greco Strom Matrace kokosová IOLI 120x60 cm

Greco Strom Matrace kokosová IOLI 120x60 cm skladem

Zařazení: Matrace do postýlek 120x60cm
Výrobce: Greco Strom
Kód: VRE.IOL.ANT.000
EAN: 5207003003020
Záruka: 2 roky

Expedice: ihned k odběru

1 590,- Kč včetně DPH

Matrace Greco Strom IOLI je vyrobena z ko­kosových vláken a přírodního latexu. Nabízí pohodlí i pružnost. Struktura matrace umožňuje správné odvětrá­vání, napomáhá teplot­nímu komfortu i optimální vlhkostia působí preventivně proti růstu mikroorganismů a roztočů.             

Matrace je potažena sníma­telným potahem Stretch Antibacterial se spe­ciální antibakteriální úpravou snižující možnost množení bakterií a roztočů. Materál je netoxický a upravený pro zpomalené hoření. Potah je možné prát v pračce.

Rozměry:120×60×9 cm

Výběr dětské matrace je velmi důležitý. Materiál jádra ani povrchu by neměl obsahovat těžké kovy ani jiné nebezpečné látky. Děti jsou ke škodlivinám mnohem citlivější než dospělí a tráví spánkem v postýlce mnohem víc času. Matrace by měla dítěti poskytnout ma­ximální pohodlí, bezpečí, ergonomické parametry a správnou podporu těla, což je nutným předpokladem pro zdravý tělesný vývoj. Z hygi­enických důvodů je vhodné dítěti pořídit vždy novou matraci a používat ochranný kryt matrace.

Řecká značka Greco Strom s téměř šedesátiletou tradicí ve specializované výrobě matrací včetně matrací s medicínským atestem, matrací pro hotely apod. přináší vám i vašim dětem matrace nejvyšší kvality. Klíčem k úspěchu značky Grecostrom  jsou­ prvotřídní materiály a striktní dodržování postupů a certifikací. 

Dotaz k produktu Greco Strom Matrace kokosová IOLI 120x60 cm