Autosedačka Avionaut SKY (40-125cm, 0-25 kg) červená

Autosedačka Avionaut SKY (40-125cm, 0-25 kg) červená

Zařazení: Autosedačka i-Size od 40 max. 125cm
Výrobce: Avionaut
Kód: AV-370 SKY.05
EAN: 5907603469782
Záruka: 2 roky

Expedice: momentálně vyprodáno

8 999,- Kč včetně DPH

Avionaut SKY je unikátní autosedačka pro děti od 40 do 125 cm / od narození do 25 kg.Autosedačka umožňuje cestování dítěte v poloze proti směru jízdy od narození až do výšky postavy 125 centimetrů, tj. cca do 6 let. Poloha proti směru jízdy poskytuje největší ochranu hlavy a krkudítěte v případě nárazu.

Autosedačka se připevňuje do auta s pomocí bezpečnostních pásů vozidla a dvou popruhů autosedačky. Pro maximální stabilitu sedačky je její součástí podpůrná nohas vizuálním indikátorem správného upevnění. 

Pohodlí malého cestujícího zaručuje měkké polstrování nej­vyšší kvality a variabilní vyjimatelná vložka, díky které vnitřek autosedačky snadno přizpůsobíte velikosti dítěte. Modulární vložka navíc poskytuje další úroveň ochrany dítěte v autosedačce. Inovativní systém boční ochrany minima­lizuje riziko následků bočního nárazu.

Potah autosedačky je vyroben z nejkvalitnějších tkanin, měkkých, šetrných k pokožce dítěte, a přesto odolných. Potahy všech autsedaček Avionaut splňují normy Oeko-tex standard 100, potvrzující, že potahy neobsahuji zdraví škodlivé látky. Potah je možné prát v pračce.

Vysokou bezpečnostní třídu zajišťuje optimální kombinace EPP, PP, PA a paměťové pěny, které absorbují přetížení v případě nárazu. Inovativní materiál EPP se vyznačuje vysokou odolností vůči fyzikálním a chemickým faktorům. Vynikající parametry pevnosti činí tento materiál ideální pro konstrukci autosedaček, protože se nedeformuje ani při vysokých zatíženích způsobených kolizí.

Bezpečné sezení dítěte zajišťují nas­tavitelné 5-bodové bezpečnostní pásy a nastavitelná o­pěrka hlavy, kterou lze přizpůsobit potřebám rostoucího dítěte. Autosedačka umožňuje použití pouze v poloze proti směru jízdy, která poskytuje největší ochranu hlavy a krku dítěte v případě nárazu.

Autosedačka splňuje požadavky evropské homologační nor­my ECE R-129. Autosedačky Avionaut jsou testované a certifikované v mno­ha evropských výzkumných in­stitucích pro záruku co nejvyšší bezpečnosti a komfortu cestování. Autosedačka Avionaut Sky prošla úspěšně švédským testem Plus, který se vyznačuje vysokými bezpečnostními standardy.

 

 

Dotaz k produktu Autosedačka Avionaut SKY (40-125cm, 0-25 kg) červená